Wpis

niedziela, 29 lipca 2012

Co należy wiedzieć o dnawe nefropatii

Dna nefropatia, znany również jako nefropatii moczanowej lub zapalenie nerek dna moczanowa jest chorobą opisywany jako wysoki poziom kwasu moczowego w moczu.

Przyczyny choroby

Organizm nie przetwarza enzym zwany uricase a następnie wyniki w nadmiaru kwasu moczowego i powoduje niewydolnością nerek. To może prowadzić do niewydolności nerek szybko i wymaga natychmiastowego leczenia.

Co to jest dna i dlaczego może to doprowadzić do nefropatii dnawe?

Dna moczanowa jest rodzajem zapalenia stawów. Choroba charakteryzuje się nawracającymi zapalenia stawów wynikające z zdeponowanych kryształków kwasu moczowego w palcu wspólnego lub duży.

Nieprawidłowy metabolizm puryn, nadmiaru lub zmniejszenie stężenia kwasu moczowego prowadzi do hiperurykemii. Długoterminowe hiperurykemia jest odpowiedzialny za Dna moczanowa i tophus dnawe. Bez względu na hiperurykemii lub innych może spowodować odkładanie się kwasu moczowego, a tym samym nerek uszkodzenia.

Gdy pacjent z Chengdu cierpiał dnawe nefropatii 6 lat poszedłem do naszego szpitala szuka na zabiegi. Zdiagnozowano u niego torbieli nerki jako duży jak 6 cm w 2000 roku i miał do wykonania nefrektomii. Myślał, że to będzie koniec, ale nie wszystko poszło jak jego życzenia. Rozpoznano przewlekłą niewydolnością nerek sześć lat później po operacji. "Choroby nerek nie odpuszczę i torturowano mnie przez lata. To naprawdę wyczerpany. "Jego choroba ma żadnej poprawy w ogóle po odwiedzanych ton szpitalach i klinikach. "Moja córka, która przekonała mnie, aby nadać mu strzał i udałem się do szpitala. Oni zdiagnozowali u mnie dnawe nefropatii i poprawione go Micro-chińskiej Osmotherapy Medicine. Teraz? Nie powtarzać przez ponad 6 lat! Myślę, że w końcu shake it off ".

Dna zapalenie nerek można rozpoznać jej objawów. Jednym z głównych objawów jest zmniejszenie ilości oddawanego moczu. Poza tym, może to zostać wykryte przez testy krwi i moczu. Choroba może prowadzić do ESRD w końcu, dlatego bezzwłoczne leczenie może być bardzo istotne.

Leczenie tej choroby to silnie działające leki moczopędne i inne leki zostaną również zwiększa rozpuszczalność kwasu moczowego. Dializa i przeszczep nerki będzie ostatecznością, jeśli postępuje się ESRD.

Co należy wiedzieć o dnawe nefropatii

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
renalchina
Czas publikacji:
niedziela, 29 lipca 2012 10:42

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa